Plazmová dýza A 101/A 141/A 151 dlouhá 1,4 (PD0117-14)
Výrobce:Trafimet
Katalog. číslo:PD0117-14
Dostupnost:skladem
DPH:21%
Zadejte množství: ks
Popis Související zboží (4) Hodnocení
Tryska plazmová pro řezací hořáky Trafimet.
Kompatibilní řezací hořáky:
  1. ERGOCUT A 101
  2. ERGOCUT A 141
  3. ERGOCUT A 151
Technické paramerty: Plazmová dýza A 101/A 141/A 151 dlouhá 1,4 (PD0117-14)
Průměr
1,4 mm
Řezací proud
100 A
Délka
34,8 mm