Plazmová dýza A 101/A 141 1,4 (PD0101-14)
| Popis | Související zboží (3) | Hodnocení |
Plazmová dýza pronásledující hořáky Trafimet:
- Ruční hořáky A101, A141
- Strojní hořáky P101, P141
Technické paramerty: Plazmová dýza A 101/A 141 1,4 (PD0101-14)
Průměr
1,4 mm
Řezací proud
100 A
Délka
13,7 mm