Plazmová dýza A 101/A 141 1,1 (PD0101-11)
| Popis | Související zboží (3) | Hodnocení |
Plazmová dýza pro následující hořáky Trafimet:
- Ruční hořáky A 101, A 141
- Strojní hořáky P 101, P 141
Technické paramerty: Plazmová dýza A 101/A 141 1,1 (PD0101-11)
Průměr
1,1 mm
Řezací proud
60 A
Délka
13,7 mm