Plazmová dýza A 141/A 151 dlouhá 1,9 (PD0117-19)
| Popis | Související zboží (4) | Hodnocení |
Tryska plazmová pro řezací hořáky Trafimet.
Kompatibilní řezací hořáky:
- ERGOCUT A 141
- ERGOCUT A 151
Technické paramerty: Plazmová dýza A 141/A 151 dlouhá 1,9 (PD0117-19)
Průměr
1,9 mm
Řezací proud
140 A
Délka
34,8 mm