Plazmová dýza A 141/A 151 dlouhá 1,7 (PD0117-17)
| Popis | Související zboží (4) | Hodnocení |
Tryska plazmová pro řezací hořáky Trafimet.
Kompatibilní řezací hořáky:
- ERGOCUT A 141
- ERGOCUT A 151
Technické paramerty: Plazmová dýza A 141/A 151 dlouhá 1,7 (PD0117-17)
Průměr
1,7 mm
Řezací proud
130 A
Délka
34,8 mm