Plazmová dýza A 101/A 141/A 151 dlouhá 1,2 (PD0111-12)
| Popis | Související zboží (42) | Hodnocení |
Tryska plazmová pro řezací hořáky Trafimet.
Kompatibilní řezací hořáky:
- ERGOCUT A 101
- ERGOCUT A 141
- ERGOCUT A 151
Technické paramerty: Plazmová dýza A 101/A 141/A 151 dlouhá 1,2 (PD0111-12)
Průměr
1,2 mm
Řezací proud
80 A
Délka
35,8 mm